Kategoria: Przemysł, budownictwo (metale, materiały budowlane, maszyny)

Firm w tej kategorii: 10

Kategorie


60-544 Poznań, Gorczyczewskiego 2/3,
Oleje w sklepie Danoil to produkty wysokiej jakości, które zapewnią prawidłowe funkcjonowanie wszelkiego rodzaju maszyn. Firma oferuje oleje silnikowe, przekładniowe, hydrauliczne, do zastosowania w przemyśle, oraz sprężarkowe renomowanych marek. Są to oleje o dużej wydajności, zapewniające długą żywotność urządzeń mechanicznych.

''


62-052 Komorniki, Poznańska 152, 152
Jeśli chodzi o profesjonalne maszyny budowlane, Ewpa jest jedną z firm na rynku poznańskim, która je oferuje. To nie tylko sprzedaż (nowych i używanych) i serwis tych maszyn, ale również szeroki asortyment części zamiennych. Przedsiębiorstwo jest autoryzowanym dealerem marki Terex, znanej na polskim rynku

''


(061) 66 46 900
62-052 Komorniki, Towarowa 18,
Logis oferuje wynajem wózków widłowych pod względem marki, typu i wyposażenia. Każdy oferowany sprzęt jest przystosowany do specyficznych wymagań, sprawny technicznie i z ważnym odbiorem UDT. W razie wystąpienia awarii, przedsiębiorstwo zapewnia serwis dokona jej usunięcia, a koszt przestoju nie zostanie wliczony do raty wynajmu.

''


99-300 Kutno, Sklęczkowska 18,
MICHOR i TRANS-MICHOR to dwie spółki jawne, powstałe w styczniu 2003 roku po reorganizacji i przekształceniu spółki cywilnej MICHOR. Firmy zajmują się produkcją i dystrybucją rozpuszczalników i rozcieńczalników do farb. Przedsiębiorstwa prowadzą swoją działalność na terenie Kutna na ulicy Sklęczkowskiej 18.

''


618144500
62-090 Rokietnica, Poznańska, 43
Działające na cały kraj przedsiębiorstwo POZBRUK oferuje nawierzchnie dekoracyjne, które sprawdzają się zarówno przy tworzeniu przydomowych aranżacji jak i kreowaniu przestrzeni publicznych. Produkty pozwalają na tworzenie ścieżek ogrodowych, podjazdów, placów oraz traktów spacerowych. Kolorystyka wyrobów umożliwia dopasowanie produktów do otoczenia.

''


61 222 21 97
60-734 Poznań, Głogowska 16,
Profitechnik oferuje narzędzia serwisowe - sprzedawane w pojedynczych egzemplarzach, jak i kilku- lub kilkunastoelementowych zestawach. Klienci sklepu mogą wybierać spośród produktów znanych i cenionych na całym świecie marek. Tego typu narzędzia znajdują zastosowanie przy pracach wymagających dużej precyzji.

''


66-460 Witnica, Papiernicza, 1
Przedsiębiorstwo Lamix w asortymencie posiada akcesoria do wyposażenia łazienki takie jak: pojemnik na ręczniki papierowe, podajnik do papieru toaletowego oraz dozownik do mydła. Produkty wykonane są z wysokiej jakości plastiku ABS oraz z poliwęglanu. W ofercie znajdują się także uchwyty na ręczniki papierowe.

''


00-992 Warszawa, Jagiellońska, 88/23
Sona to profesjonalny wykonawca natrysków tynku akustycznego Sonaspray® oraz Sonacoustic®. W swoim portfolio firma posiada wiele zrealizowanych projektów między innymi: adaptacje akustyczne (Radio Dla Ciebie), natryski akustyczne (Galeria Krakowska), akustyka sal fitness (Pure Jatomi) czy wibroizolacje fundamentów (Warsaw Spire).

''


22 567 63 60
01-253 Warszawa, Gniewkowska, 44
Warszawska firma Warbud-Beton, która działa na rynku polskim od 19 lat, zajmuje się produkcją oraz dostarczaniem betonu na terenie całego kraju. Swoją ofertę głównie kierują na obiekty mieszkalne, handlowe i przemysłowe. Szczegółowe informacje na temat oferowanych produktów oraz zrealizowane projekty znajdują się na stronie http://www.warbud-beton.pl/

''