Kategoria: Medycyna i zdrowie

Firm w tej kategorii: 5

Kategorie


61-854 Poznań, Mostowa 25/3,
W tym sklepie można znaleźć sprzęt medyczny - to między innymi mata masująca HI-tec. Opinie użytkowników o tych produktach są pozytywne, doceniają ich właściwości lecznicze. Wszystkie masażery zostały zaprezentowane tutaj: https://przelambariery.pl/pol_m_Sprzet-medyczny_Masazery-do-ciala-175.html. W sklepie można znaleźć na przykład także precyzyjny termometr.

''


662-083-853
10-340 Olsztyn, Limanowskiego 1-13/19,
ElixirZdrowia - Apteka internetowa działająca w branży farmaceutycznej od ponad 20 lat. Produkty zamawiane poprzez sklep są przechowywane w odpowiednich warunkach pod stałą kontrolą farmaceutów, pochodzą z legalnego obrotu i są przeznaczone na rynek polski. Siedziba przedsiębiorstwa mieści się w Olsztynie.

''


+48 12 345 58 64
32-332 Bukowno, Wodąca, 142a
ATF Centrum Psychoterapii i Psychologii świadczy pomoc w zakresie usług psychoterapeutycznych, psychologicznych i pokrewnych. Przedsiębiorstwo swoim klientom oferuje porady w tradycyjnym modelu gabinetowym oraz terapię on-line (z wykorzystaniem popularnych środków komunikacji elektronicznej: Skype, E-mail).

''


739 456 785
60-324 Poznań, Marcelińska , 90
Suplementy diety, które wzbogacają dietę w potrzebne substancje i mikroelementy. Produkty Formeds to odpowiednie rozwiązanie na uzupełnienie niedoboru witamin oraz składników odżywczych w naszym jadłospisie. Wygodne sposoby przyjmowania suplementów w postaci saszetek, kapsułek lub proszku sprawiają, że każdy znajdzie coś dla siebie.

''


07-100 Węgrów, Gdańska 80,
Active Revital to ośrodek oferujący wczasy oczyszczające organizm oparte na stosowaniu diety warzywno-owocowej. Podczas turnusu kuracjusze zapoznają się z zasadami zdrowego żywienia, są pod opieką lekarzy specjalistów, uczestniczą w zajęciach ruchowych - aerobik oraz mogą skorzystać z dodatkowych atrakcji.

''